treumer: (pic#11833846)
Klodius ([personal profile] treumer) wrote2025-07-06 04:02 pm

Mizar - Вечна празнина (2022)

Cover

Год: 2022
Жанр: Darkwave, Dark Folk, Balkan Folk
Страна: Македония
Аудиокодек: MP3
Битрейт аудио: 320 kbps

https://youtu.be/5kAIejwDzPQ?si=xPOGDA_FxnWfJcmk
https://youtu.be/eTSwJIo-8Cs?si=r_S9TP71XOMF2v1a

Известнейшая югославская и македонская dark folk/cold wave группа играющая с ранних 1980-х меланхоличную и эмоциональную музыку с глубоким мужским вокалом. В течении их многолетней карьеры и благодаря постоянной смене составов музыка группы менялась от dark wave и классического готик-рока до интерпретаций традиционных песен и совместных работ с хором византийской музыки.
Одна из лучших групп балканской темной сцены, рекомендую.

Треклист:
1. Галеб
2. A Day Is Coming
3. Лузна (Scar)
4. Униније
5. Messengers of the Downfall (Гласници на падот)
6. 1903
7. Изгорен од ова сонце
8. Вечна празнина
9. Изрод
10. Небесна тишина

Pixeldrain
FilesFm
melihov: (Default)
melihov ([personal profile] melihov) wrote2025-07-02 12:54 pm
Entry tags:

Expression through color

В цьому році я поставив собі за мету відвідати два очні семінари з розпису мініатюр.
Першим став майстерклас англійського художника Джеймі Фостера (Jamie Foster). Його роботи давно привернули мою увагу через незвичне поводження з палітрою, більше притаманне експресивному живопису ніж класичному моделізму. Але реалістичності й цілісності образів приділялося достатньо уваги, щоб відносити їх саме до мініатюр.
пара прикладів для наочності )
Виявилось, що з цього року Джеймі починає свою викладацьку кар’єру, а точніше змінює профіль з математики на образотворче мистецтво.

Перша серія з двох майстеркласів відбулася на початку березня в Аугсбургу.
Протягом двох днів Джеймі навчав шістнадцятьох учасників розподіляти увагу між об’ємом, яскравістю та насиченістю, роблячи акцент саме на об’ємі. Результатом правильного використання властивостей фарби та розташування мазків є можливість застосовувати будь-який відтінок поряд зі звичними та очікуваними сприйняттям глядача. Таким чином формується “розгойдування” палітри, що і надає характерного вигляду завершеній роботі в його стилі.



Цікавою особливістю воркшопу стала вправа з тенісними кульками, що були приклеєні до невеличких підставок. Спочатку треба було розфарбувати кульку з уявним джерелом світла у відтінках сірого, потім, після кращого усвідомлення процесу, в обраній комплементарній палітрі.



Вивчення теорії та експерименти з кульками зайняли весь перший день. На другий залишився бюст “Оренда”, сюжет і базу для якого треба було створити якнайшвидше. Незважаючи на обмаль часу студенти показали цілком гідний результат. Виявилося, що більшість займається мініатюризмом на професійному рівні, а щонайменше троє успішно його викладають. Що ж до самого Джеймі, то для мене це був найприємніший досвід подібних навчань. Професійна подача матеріалу, увага до деталей, вичерпні відповіді на питання, плюс RP English – основні компоненти приємного та продуктивного тренування.